Twoja giełda zoo

Login :
Hasło :


Dołącz do nas ...

Pogaduchy
  Giełda Zoologiczna [4]
  Nasza Strona WWW [2]
  Psy [3]
  Koty [1]
  Akwarystyka [4]
  Ryby [2]
  Płazy i gady [1]
  Owady i Pająki
  Ptaki [10]
  Gryzonie [1]
  Fretki [1]
  Konie
  Gospodarcze
  Oczka wodne
  Rośliny
  Zoo na wesoło [2]
  Pozostałe [2]
  Wędkarstwo
  Tęczowy Most [1]
   - Odeszły [1]
  WSZYSTKIE [34]

   

Zobacz co napisał autor ... zapraszamy do udziału w rozmowie ...
  Odszedł mój pupil.........:(  
  Tęczowy Most Tęczowy Most Odeszły

Istnieje most łączący Niebo i Ziemię. Mieni się wieloma kolorami-dlatego właśnie zwą go Tęczowym Mostem. To kraina łąk, wzgórz i alej ze świeżą, zieloną trawą.


Kiedy ukochane zwierzątko umiera, idzie właśnie tam. Ma mnóstwo jedzenia i wody, pogoda jest zawsze piękna i słoneczna. Wszystkie zwierzęta, które były chore albo stare, odzyskują siłę i wigor, te które były ranne czy okaleczone są znowu zdrowe - takie, jakimi je zapamiętaliśmy.

Zwierzęta są szczęśliwe i zadowolone, ale przeszkadza im jedna, mała rzecz; każde z nich tęskni za kimś specjalnym i bardzo mu drogim, za kimś kogo zostawiło odchodząc.

Nasi Przyjaciele bawią się i biegają razem, ale nadchodzi dzień kiedy jedno z nich nagle zatrzymuje się i patrzy w dal. Jego bystre oczy spoglądają uważnie; jego ciało zaczyna drżeć. W następnym momencie oddziela się od innych zwierząt, pędzi przez zieloną trawę, jego nogi niosą go szybciej i szybciej.
Zauwazył cię .
Kiedy nareszcie spotykasz się ze swym Przyjacielem rzucacie się sobie w ramiona. Deszcz szczęśliwych pocałunków spada ci na twarz; twoje ręce znowu głaszczą ukochaną głowę i znowu patrzysz w wierne oczy twojego przyjaciela, który na tak długo zniknął z twojego życia, ale na zawsze pozostał w sercu. Już nigdy nie będziecie osobno.

...Razem przechodzicie przez Tęczowy Most......(autor nieznany)W tym smutnym dziale możecie podzielic sie swoim bólem po stracie swojego pupila......
Dodawajcie Nowy Temat..................
wspomnij Swojego Pupila

 

 © 2012 Gieldazoo.pl wszelkie prawa zastrzeżone.